Hовини

21.03.2017

Groupecat.com.ua – сайт нових можливостей

Groupecat.com.ua – сайт нових можливостей

Новий сайт www.groupecat.com.ua — це додаткова можливість компанії КАТ КЛ Україна забезпечити своїм Клієнтам, Партнерам та співробітникам ще більш інтуїтивне і більш ефективне обслуговування через інтернет-сервіси компанії.

Завдяки новому, фірмовому інтернет-сервісу клієнти отримають доступ до вичерпної інформації про послуги компанії, які згруповані в галузеві рішення та призначені для окремих сегментів промисловості, а також — що важливо — про переваги запропонованих рішень для поліпшення ланцюжка поставок.

Клієнтам пропонується версія сайту, адаптована для використання з мобільних пристроїв - смартфонів і планшетів. Новою можливістю є також онлайн оцінка послуг Компанії з планами для подальшого розвитку. Новий веб-сайт — це також зведення інформації про саму компанію, основні етапи розвитку в Україні і в світі, а також основи діяльності КАТ КЛ Україна – стандартах якості, безпеки і сертифікації.

КАТ КЛ Україна обслуговує українських і міжнародних клієнтів вже більше 10 років, пропонуючи комплексні логістичні послуги для автомобільної промисловості - виробників легкових і вантажних автомобілів, автобусів, мотоциклів, а також постачальників запасних частин та галузей, для яких якість, своєчасність і безпека послуг мають пріоритетне значення. Провідними послугами компанії є поставки у загальнонаціональній мережі КАТ КЛ Україна, міжнародні перевезення повнокомплектних та збірних вантажів, а також рішення для складської логістики та постачання компонентів для виробництва.

Доповненням комплексної пропозиції є продукти компанії: TopCAT – поставки найвищої пріоритетності, і BikeCAT – спеціалізовані рішення для логістики двоколісних транспортних засобів.

Основою успіху компанії є логістичні рішення з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів для підвищення конкурентоспроможності клієнтів на ринку, а також постійне вдосконалення стандартів обслуговування, безпеки та захисту навколишнього середовища (сертифікати ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, а також AEO і TCF).


Більше інформації на www.groupecat.com.ua – сайті нових можливостей!

« Повернутися